item8

výrobní program

kontakt

strojní park

o nás

Screenshot20110722at140951

QUICK TURN NEXUS - 200M II - 500

CNC centrum s poháněnými nástroji, točnou délkou 500mm. Hlavní předností stroje QT NEXUS je mimořádná univerzálnost a produktivnost, možnost obrábění součásti soustružením, frézováním, vrtáním a závitováním. Velká revolverová hlava zabraňuje kolizím nástrojů a umožňuje libovolné osazování pevnými nebo poháněnými nástroji

Screenshot20110722at141050
item3

QUICK TURN SMART 200 - 500U

CNC řízený soustruh se dvěma řízenými osami X a Z s řídicím systémem Mazatrol Smart. Nová 12-ti polohová revolverová hlava, tuhý zesílený NC koník a velký pracovní prostor umožňují bezpečné výkonné obrábění. Vysoká přesnost a spolehlivost motoru integrovaného s vřetenem (bez řemenů a řemenic) zaručuje dokonalé opracování povrchu a vysokou geometrickou přesnost obrobených ploch.

AUTOMATICKÁ PILA PEGAS-GONDA

Systém umožňuje zadání 9 programů pro rychlé nastavování délek, případně variantu automatické změny rozměru pro dělení několika přířezů z jedné tyče. Pila je určena pro dělení materiálu v kolmých i úhlových řezech. Úhlové řezy plynule nastavitelné od 0 do +60 stupňů vpravo (v automatickém cyklu). Nalézá uplatnění v sériové výrobě a vzhledem ke své robustní konstrukci umožňuje dělení široké škály jakostí materiálů včetně nerez a nástrojových ocelí, neželezných a lehkých kovů a to jak profilů tak plných polotovarů.

f2v

KONZOLOVÁ FRÉZKA F2V

Konzolová frézka F2V (variátor) je určena pro frézovací a vrtací operace na obrobcích do 200kg ve všech oblastech strojní výroby. Vřeteník s vřetenem uloženým ve výsuvné pinole je možno naklápět v podélné rovině stolu. Rozsah otáček vřetena a pracovních posuvů umožňuje hospodárné obrábění nejrůznějších druhů materiálů nástroji z rychlořezných ocelí i slinutého karbidu. Technologické možnosti stroje rozšiřuje použití zvláštního příslušenství z našeho bohatého výběru.

x192imagesstories2011SN32Small

UNIVERZÁLNÍ HROTOVÝ SOUSTRUH SN32

SN 32 je univerzální hrotový soustruh s výkonem hlavního motoru 4 kW. Široký rozsah otáček a vrtání vřetena 52 mm umožňují vysokou flexibilitu a univerzálnost při obrábění. Model SN 32 se vyznačuje vysokou přesností obráběných povrchů.

dmc1035v

DMC 1035 V eco

Konstrukce řady DMC V eco sází na vysoce stabilní konstrukci C-Frame z šedé litiny s osou X ve stole. Zárukou stability a přesnosti jsou i valivá vedení u všech os. Dalašími standardními komponenty jsou silné vřeteno 10.000 ot/min s krouticím momentem 83 Nm, 20-místný zásobník nástrojů s dvojitým chapačem pro rychlou výměnu nástroje za pouhých 1,6 s a dynamické pohony os pro rychlosti posuvu až 25 m/min.

Frézka MAZAK VCN-530C + 4 osa

Zkrácená doba cyklu díky vysokorychlostnímu posuvu, zrychlení/zpomalení a výměně nástrojů

Rychlost posuvu: 42 m/min., otáčky vřetene: 12000 ot./min., doba mezi dvěma odběry třísky: 2,8 vteřiny